در این مقاله قرار هست به پرسش و پاسخ متداول در خصوص مشکلات جنسی اشاره کنیم.با ما همراه باشید.

من همیشه از رابطه جنسی لذت برده ام و نگرانم که بعد از یائسگی واژنم تغییر کند. چه تغییراتی را باید انتظار داشته باشم؟

با یائسگی ، تخمدان ها تولید استروژن را متوقف می کنند ، که می تواند باعث خشک شدن واژن و کشش یا کشیدگی آن شود. خوشبختانه ،

دوزهای کم استروژن درمانی واژن می تواند پوشش واژن شما را سالم نگه دارد. برای بسیاری از خانم ها ، هنگامی که با فعالیت جنسی منظم

واژن ترکیب می شود ، می تواند به طور منظم از مرطوب کننده های واژن با اثر طولانی مدت نیز استفاده کند. فعالیت جنسی منظم واژن بعد از

یائسگی برای سلامت واژن مهم است؛زیرا باعث تحریک جریان خون ، کمک به تناژ عضلات واژن می شود و طول و کشیدگی واژن را حفظ می کند.

سال هاست که رابطه جنسی نداریم. آیا این غیرطبیعی است؟

اگرچه بسیاری از زوجین از روابط جنسی در سال های بزرگ خود لذت می برند ، اما در هر سنی رابطه جنسی “عادی” وجود ندارد. اگر هیچ

رابطه ای در رابطه با جنسیت در رابطه شما وجود نداشته باشد و این رابطه از راه های دیگر دوست داشتنی و صمیمی باشد ، جای نگرانی

نیست.( دقت کنید که در رابطه های جنسی خود حتما برای جلوگیری از بارداری های ناخواسته از انواع کاندوم استفاده نمایید.)

کاندوم بهترین راه پیشگیریمن از زمان یائسگی خشکی واژن و رابطه جنسی داشته ام. ما از مواد روان کننده استفاده می کنیم و من حتی مرطوب کننده های واژن را

امتحان کرده ام ، اما رابطه جنسی هنوز ناخوشایند است. با این حال من از استفاده از استروژن عصبی هستم. باید باشم؟

اگرچه دوزهای بالاتر استروژن (دوزهای مورد نیاز برای درمان گرگرفتگی) با خطرات همراه است ، از جمله بیماری قلبی در ن مسن و

سرطان ، دوزهای بسیار کم استروژن مورد نیاز برای درمان خشکی واژن – که مستقیماً در واژن اعمال می شوند – ایمن در نظر گرفته

می شوند. میزان استروژن خون در نی که فقط از دوزهای پایین استروژن واژینال استفاده می کنند در مقایسه با نی که از هیچ استروژن

استفاده نمی کنند ، به حداقل ممکن افزایش می یابد و هنوز برای ن در دوره یائسگی و بعد از آن در حد طبیعی است.

من از یک سال گذشته گرفتگی آزار دهنده ای را تجربه کرده ام و تقریباً هر شب عرق کرده بیدار می شوم و سرد می شوم. زندگی جنسی من

تا زمان یائسگی خوب بود ، اما من بیش از این علاقه ای ندارم. آیا گرفتگی می تواند روی میل جنسی من تأثیر بگذارد؟

گرگرفتگی آزار دهنده ، خصوصاً اگر با تعریق شبانه و اختلال در خواب همراه باشد ، قطعاً می تواند بر علاقه جنسی شما تأثیر بگذارد. وقتی

کیفیت زندگی شما در کل ضعیف است و از خش خش پوشش ها خسته شده اید ، خواب ممکن است بر جنسیت اولویت داشته باشد. اگرچه

هورمون درمانی (با استروژن یا استروژن به علاوه پروژسترون) با خطرات همراه است ، اما اگر گرگرفتگی مخل باشد و اقدامات دیگر مفید نباشد ،

مزایای هورمون درمانی اغلب از خطرات ن سالم در اوایل یائسگی بیشتر است. از ارائه دهنده خود بپرسید که آیا ممکن است هورمون درمانی

برای شما منطقی باشد.

از زمان یائسگی میل جنسی من به آرامی کاهش یافته است و من شنیده ام که کرم تستوسترون واقعاً زندگی جنسی من را بهبود

می بخشد. آیا این درسته؟

مطالعات انجام شده بر روی ن یائسه با دقت انتخاب شده با میل جنسی کم که باعث پریشانی شخصی آنها می شود ، نشان می دهد که

درمان تستوسترون می تواند علاقه و فعالیت جنسی را افزایش دهد. با این حال ، نتایج چشمگیر نیستند و نشان داده شده است که کرم دارونما

(بدون هیچ تستوسترون فعال) اثرات مشابهی دارد. اگرچه به نظر می رسد درمان کوتاه مدت (حدود 6 ماه) بی خطر است ، اما ما هنوز درباره

ایمنی طولانی مدت ، به ویژه در مورد سرطان یا بیماری های قلبی ، چیزی نمی دانیم. مطالعات در حال انجام است ، اما نتایج ممکن

است برای چندین سال در دسترس نباشد. ( نکته: برای خرید کاندوم می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن بوبوریم اقدام نمایید و سفارشتان

را در بسته بندی محرمانه تحویل بگیرید.)

استفاده از کاندومچه تفاوتی بین ارگاسم واژن و ارگاسم کلیتورال وجود دارد؟

ارگاسم بدون توجه به اینکه از کجا تحریک کننده ایجاد می شود ، یکسان است. به طور کلی ، کلیتوریس نسبت به واژن نسبت به تحریک

حساسیت بیشتری دارد و هنگام تحریک با اطمینان بیشتری قادر به تحریک ارگاسم است. با این حال ، در برخی از ن ممکن است تحریک

واژن بیشتر باعث ارگاسم شود یا منجر به تحریک کلیتوریس شود.

یک زن یائسه که اخیراً طلاق گرفته است ، باید در مورد رابطه جنسی ایمن چه چیزهایی را بداند؟

سن بالاتر محافظی در برابر عفونت های مقاربتی (STI) نیست. در حقیقت ، اگر در یائسگی هستید و حداقل از نوع واژن استروژن استفاده

نمی کنید ، ممکن است بافت واژن شما نسبت به قبل از یائسگی در معرض عفونت باشد. اگرچه وقتی از STI می شنوید ممکن است به

ویروس HIV یا تبخال فکر کنید ، کلامیدیا معمولاً STI گزارش شده است. با آنتی بیوتیک به راحتی بهبود می یابد اما اغلب تشخیص داده

نمی شود و درمان نمی شود و می تواند منجر به بیماری التهاب لگن شود.

سوزاک یکی دیگر از بیماری های مقاربتی است که به راحتی با آنتی بیوتیک درمان می شود اما ممکن است شناسایی نشود. ویروس

پاپیلومای انسانی (HPV) ، که می تواند باعث سرطان دهانه رحم شود ، نیز بسیار شایع است ، اما در سن 50 سالگی بسیاری از ن

قبلاً به HPV آلوده شده اند. آزمایش پاپ هنوز گزینه پیشنهادی غربالگری برای سرطان دهانه رحم است. ( قبل از رابطه های جنسی خود

حتما به خرید کاندوم خاردار ، خرید کاندوم تاخیری و … اقدام نمایید.)

در حالت ایده آل ، شما باید از همسرتان بخواهید قبل از رابطه جنسی ، آزمایش STI را انجام دهد. حتی در این صورت ، شما باید از کاندوم

لاتکس استفاده کنید ( به راحتی می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن بوبوریم سفارش دهید ) تا زمانی که مطمئن شوید که او فاقد

بیماری است . کاندوم می تواند در برابر بیشتر ، اما نه همه ، از STI محافظت کند.

کاندوم عروسکی بوبوریمعلاقه شوهرم به رابطه جنسی با افزایش سن بسیار کاهش یافته است. اما من اینطور نیستم؛چه می توانم بکنم؟

عدم تمایل شوهر شما ممکن است به موارد مختلفی مربوط باشد و شناسایی علت اولین قدم است. مانند ن ، میل در مردان نیز

تحت تأثیر عوامل روانی و جسمی است.

عوامل روانشناختی می تواند عوامل استرس زای زندگی باشد. آیا او با کارش مشکل دارد؟ آیا او نگران امور مالی است؟ عوامل

روانشناختی همچنین شامل کیفیت روابط شما در خارج از اتاق خواب است. آیا در ازدواج خود درگیری دارید؟ ممکن است او برخی

از کینه ها را داشته باشد؟ اگر او از مشکلات روانی دیگری مانند افسردگی یا اضطراب رنج می برد ، این می تواند روی میل او نیز

تأثیر بگذارد.

عوامل جسمی نیز ممکن است در کاهش تمایل شوهر شما نقش داشته باشد. بسیاری از مردان در صورت بروز مشکلات نعوظ و

احساس اضطراب یا شرمندگی از ناتوانی در نعوظ خوب ، ممکن است رغبت کم داشته باشند. مشکلات نعوظ با افزایش سن مردان

، به ویژه در کسانی که سیگار می کشند یا بیماری هایی مانند فشار خون بالا ، دیابت یا چاقی دارند ، معمول است. علاوه بر این ،

بسیاری از مردان با افزایش سن از افت قابل توجه تستوسترون رنج می برند. این کاهش تستوسترون ، معروف به هیپوگنادیسم ،

اغلب منجر به از دست دادن میل جنسی (و خلق و خوی و افسردگی افسرده) می شود اما ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اغلب

آن را نادیده می گیرند. با یک آزمایش خون ساده می توان میزان تستوسترون مرد را در محدوده طبیعی تشخیص داد.

چه ماده اصلی برای یک زندگی جنسی عالی وجود دارد؟

هیچ ماده اصلی وجود ندارد. رابطه جنسی به همین سادگی نیست. با این حال ، روش هایی وجود دارد که می توانید شانس خود را

برای داشتن یک زندگی جنسی عالی افزایش دهید. برای اکثر ما این موارد شامل حفظ سطح مشخصی از میل ، ی مرتب آن میل

مرتبا و خوشحال بودن از این که شریک کننده این آرزو هر بار یک شخص است. رابطه ای مانند آن نیاز به کار و اعتماد دارد. “کلید”

این است که زوجین یکدیگر را مسلم نگیرند و تنبل شوند.

کلید دیگر یک زندگی جنسی عالی ، تنوع و خلاقیت است. بدون اندکی تلاش برای درهم آمیختن امور ، حتی پرهیجان ترین فعالیت ها

نیز روتین و کهنه می شوند. ارزش تلاش برای یافتن راه های جدید برای ابراز احساسات و جنسیت با شریک زندگی خود بسیار ارزش دارد.

این ممکن است به معنای آوردن برخی از اسباب بازی های جنسی به اتاق خواب یا برقراری رابطه جنسی در یک محیط دیگر ، مانند

یک هتل لوکس ، بالای میز غذاخوری یا حیاط پشت خانه در زیر نور ماه باشد. برای دیگران این می تواند به معنای تماشای یک ویدیوی

وابسته به عشق با هم یا نقش آفرینی تخیلات شما باشد. ( برای ایجاد تنوع در رابطه و افزایش تمایل به برقراری رابطه

جنسی می توانید از کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی استفاده نمایید. )

منبع:

https://www.boborim.com/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c/

خرید کاندوم ، خرید اسپری تاخیری ، خرید ژل تاخیری | بوبوریم ، ,جنسی ,رابطه ,واژن ,ممکن ,تواند ,می تواند ,ممکن است ,رابطه جنسی ,، اما ,است ،منبع

راهکاری از بوبوریم برای جلوگیری از نگرانی خرید کاندوم و خرید اسپری و ژل تاخیری

اطلاعاتی در مورد خرید لوازم آرایشی و خرید محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی

معرفی انواع کاندوم و نحوه خرید کاندوم از فروشگاه بوبوریم

شرایط خرید از بوبوریم و قوانین استفاده از فروشگاه اینترنتی بوبوریم

چه راهکارهایی برای جلوگیری از بارداری و شیوع بیماری های جنسی وجود دارد؟

برای زودانزالی چه کارهایی باید انجام داد؟

باور های عجیب و اشتباه در مورد استفاده از کاندوم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

derekqe situs غصه نخور كرتين وال تعمیرات تخصصی انواع ویپ با ضمانت تعمیر ویپ مدرسه کارافرینان معرفی کالاها و فواید آنها سفارش اینترنتی زنجیر بارگیری سلطان نصیر معرفی کالا فروشگاهی مجله تفریحی نبض آنلاین